| Andrei943 a întrebat:

Salutare tuturor. voi ce ziceti care tigari au gustul cel mai placut? eu pana acum am fumat dunhill si cel mai bun la gust mi se pare dunhill-ul albastru. ciudat ca are gustul cel mai bun aproape de filtru big grin . am mai incercat kent 8. lasa un gust misto in gura dar nu sunt prea stralucite. care tigari au gustul cel mai bun ? vreau sa incerc sobranie , lucky strike sau camel. voi ce recomandati? big grin

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Camel, nu imiplac deloc!
Eu am fumat Kent 8, insa, vreau sa ma las si am fumat Kent 4, iar acum fumez Kent 1!
Mie Kent-ul mi se pare destul de ok, acum, depinde si de cum te-ai obisnuit!
Cu toate, cred ca cel mai bine, ar fi sa nu mai fumam deloctongue

| Andrei943 explică (pentru AlinaaAli):

Eh, corect. dar totusi, cum zic eu multi imi zic ca fumatu dauneaza dar teapa, ca eu fumez si a inceput sa-mi placa laughing. ai incercat lucky strike?

| AlinaaAli a răspuns (pentru Andrei943):

Nu am incercat decat Winston si Kent!
Camelul l-am mai incercat inainte sa ma apuc de Kent, insa, mi s-a parut groaznicbatting eyelashes