| strengaritzza a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai apara la oricine ce am pe profilul de facebook? Adica daca intra o persoana care n-o am in lista sa nu poata vedea ce am pe profil, postari, etc.

Dau funda!

2 răspunsuri:
| eiffel a răspuns:

Dai la setari de confidentialitate si alegi doar la prietenibig grin.te descurci tuoh go on

| LilGh0st a răspuns:

PE facebook, in partea dreapta-sus, langa numele tau de utilizator ai o sageata alba indreptata cu varful in jos. Da click pe ea, intri la "Privacy Settings" si acolo dai click pe Friends sa vada doar prietenii, sau Custom, ca sa alegi tu cine ce sa vada.