| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua la toti.am o intrebare.sunt reale minereurile de la revista,, comorile pamantului"? vreau sa stiu pentru ca cei de la deagostini spun ca sunt reale! multumesc.

1 răspuns:
| ZOON a răspuns:

Da sunt reale eu le am pe toate 3 pana acum te asigur ca sunt reale deagostini e una dintre cele mai respectate edituri de acest gen daca ar fi facut o farsa firma a r suferii o pierdere enorma atat din punct de vedere financiar cat si de imagine asa ca sunt reale bye