| Razvy_Razy_1997 a întrebat:

Buna ziua ma plimbam linistit cu bicicleta cand nu eram atent la drum ma trezesc cu bicicleta intr-un gard mi.a intrat o sarma in umar dar nu era ruginit am ajuns acasa si am dat cu sprit bine bine si m.am bandajat Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| TheOne98 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un medic, si sa vada ce s-a intamplat. poate se agraveaza mai tare, crede-ma mi s-a mai intamplat ceva asemanator si nu a fost de bine!

Sper ca te-am ajutatbatting eyelashes :*

2 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Du-te la medic. Este cel mai sigur asa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ai facut un vaccin antitetanos in ultimul an trebuie sa te duci la medic sa iti faca unul