| NicollNikkyKv a întrebat:

Am s3 mini si pana ieri pe la vreo 16 imi mergea wifi.ul
cand am ajuns acasa m.am conectat la net si imi mergea dupa vre 2 ore am iesit putin afara si cand m.am intors nu mi.a mai mers, l.am inchis si tot nu a mers. azi la fel si am intrat la wifi si am dat sa ma conectez si pana acum cand imi dadeam sa ma conectez in 5 sec eram conectata automat acum imi tot scrie se obtine adresa de ip si se incare cateva min bune si dupa imi scrie deconectat sau altceva. ce pot face?
Vreau sa spun ca nu am umblat la setari sau cv de genu.
FUNDA

4 răspunsuri:
| apokalipse96 a răspuns:

Salut!
Trebuie instalat softol ca nu stiu pe unde ai umblat prin setari, du-te la un GSM si instaleaza-l daca nu ai tu acasa softul respectiv.

| VladA13D a răspuns:

Foarte posibil sa se fi intamplat ceva cu software-ul, sau dintr-o cadere, sau zdruncinare sa se fi intamplat ceva.Ai putea incerca sa resetezi sistemul de operare si sa-l aduci la setarile din fabrica,daca nu functioneaza, mergi cu el intr-un service autorizat, pentru a-ti diagnostica problema, si eventual, a repara-o.

| NicollNikkyKv explică (pentru VladA13D):

L.am resetat si tot nu merge dar la altcineva merge numa la asta de acasa nu stiu ce are, poate ii de la ei de la internet... straight face

| VladA13D a răspuns (pentru NicollNikkyKv):

Am si eu problema asta...la reteaua de la scoala. Tuturor le merge, mie nu. sad o sa-ti trimit un PM cu o rezolvare.