| Denysa-Myhaela a întrebat:

Buna Ziua! Se poate gasi pozele care au fost sterse din Recycle Bin? Daca da, cu ce program?

Răspuns Câştigător
| Iony_5207 a răspuns:

*Scuze pentru eroare scrisa mai jos. Programul se numeste RECUVA! Nu stiu la ce ma gandeam cand am scris ce am scris (GW e cu totul alt program). Scuze inca odata! big grin

3 răspunsuri:
| Sunshinee a răspuns:

Din pacate, daca au fost sterse din Recycle Bin, nu se mai poate face nimic. In cazul in care ele ar mai fi fost macar in Recycle Bin, da, s-ar mai fi putut face ceva, dar asa.

| Iony_5207 a răspuns:

Ba da! Exista un program foarte bun, cu care poti recupera absolut orice (filme, poze, programe) din pc, cardul de memorie al telefonului, cd-uri/dvd-uri. Singura conditie ca sa nu fii trecut prea mult timp si Megabitii ocupati de fisierul sters sa fie inlocuiti de alti Megabiti.
Programul se numeste Gold Wave si il gasesti gratis pe Internet! :)
fundita? :D

P.S.: Un click, va rog: http://SPAM/punctaj.php?user=IonelaIONY&id_user=31060! Multumesc! :*

| GasaiYuno a răspuns:

Nu exista un program care sa iti salveze iar pozele care le-ai sters dar le pot lua din recycle bin