| anonim_4396 a întrebat:

cum pot gasi pozele sterse de pe facebook, daca se poate. Dau funda pentru raspuns bun.

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Pozele sterse de pe Facebook nu se pot gasi din interfata Facebook. Dar se pot gasi daca ai link-ul pozei respective.
Cred ca nu ai copiat nici un link de la nicio poza. Probabil singurul lucru pe care il poti face este sa cauti in istoriul browser-ului link-ul imaginii. Asta daca nu ai sters istoricul. O sa fie greu dar asta este singura modalitate.
Cand dai click pe "Delete" la o fotografie de pe Facebook, Facebook sterge doar intrarile la ea. Adica nu se mai afiseaza nicaieri pe Facebook. Nici la tine in album, nici pe profil, nimic. Dar ramane link-ul imaginii care are la sfarsit.jpg.
Urmareste acest videoclip: http://www.videotutorial.ro/? p=5957 (copiaza tu tot link-ul si introdu-l in adress bar). In josul paginii se afla player-ul cu videoclipul. Urmareste-l si o sa stii exact despre ce vorbesc.

10 răspunsuri:
| Codruta a răspuns:

Nu se mai pot gasi sad

| dudeman13 a răspuns:

Nu se mai pot gasi

| gingergirl1 a răspuns:

Imi pare rau dar nu cred ca le mai poti gasiwinking

| FantaZEW a răspuns:

Odata ce ai sters pozele de pe facebook nu le mai poti gasi, sunt sterse definitiv, facebook-ul nu are un backup ^^ imi pare rau puppy dog eyes!

| victor73 a răspuns:

Nu cred ca se poate.

| stella390 a răspuns:

Nu se mai pot gasi

| KittyEyes a răspuns:

Nu le poti gasi.

| beea8o8 a răspuns:

Nu le poti gasi. Odata sterse se pierd. Daca le ai in calculator poti cauta acolo. happy

| ByankaaBya a răspuns:

Nu se mai pot gasi

| Vlad_Ionut_1997 a răspuns:

Nu mai le gasesti