| MaRius_Maxymus_2000 a întrebat:

Din greseala am sters Skype-ul din Recycle Bin... Am descarcat si instalat un program de recuperare a datelor sterse (Recuva). Dar nu stiu cum sa-l folosesc pentru a gasi Skype-ul sters si al recupera. Va rog sa ma ajutati!
Cel mai bun raspuns primeste funda! happy

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Decat sa te complici mai bine ai l-ai descarca din nou de aici -> http://www.skype.com/en/download-skype/skype-for-computer/

Sau cauta-l in C:/Program Files/Skype -> cauta poza cu skype dai click dreapta si SENT TO DESKTOP!