| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU. Sunt nou si sper sa ma puteti ajuta. As dori sa merg cu iubita intr-o excursie de o saptamana in doi...as vrea sa fie ceva romantic, peisaj frumos, o cabana langa un lac, sau in munti, cu mai multe locuri frumoase de vizitat in zona, o calatorie cu balonul sau nu stiu, dati-mi idei de un loc, de ceva romantic, de neuitat in limita a 1000 € (4500 lei). Orice idee este binevenita. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| AlessandraCoco a răspuns:

Hey,poti merge in Orsova la vila Casa Verde!

| Byana a răspuns:

O destinatie draguta de vacanta ar fi Bolboci.

| Byana a răspuns:

Te poti inspira de aici https://www.facebook.com/273.ro

| anonim_4396 explică (pentru Byana):

Multumesc foarte mult Byana, toate acele imagini de pe facebook sunt reale? Cu cine as putea vorbi pentru mai multe informatii despre acele imagini, locul in care au fost facute? Multumesc mult!

| Byana a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, sunt reale. Poti vorbi cu administratora contlui, iti va da detalii.