| DomnulSarma a întrebat:

Va rog dati-mi si mie sfaturi cum ma pot tine in aparare cand ma bat...adica sa nu ma loveasca rau...ca eu mai bine folosesc apararea decat atacul, dar daca spuneti voi ma pun pe atac(dacai mai bine)deci va rog dati-mi un sfat pentru amandoua! am 12 ani!

6 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Iti pui o carte in pantaloni ca sa iti acopere burta

| DomnulSarma explică:

Nu am nevoie pentru ca am ceva muschi la patratele...si nu prea simt nimic...dar va rog, SFATURI!

Răspuns utilizator avertizat
| ExTrEmEaLeX a răspuns:

Dai funda pe sfat?

| ExTrEmEaLeX a răspuns:

Asculta bine mergi chemi cativa pr de ai tai si ii faci marrolling on the floor

| ExTrEmEaLeX a răspuns:

Pai il injuri i **** una intre c.o.a.i.e si ii gata treaba. FUNDA!