| DomnulSarma a întrebat:

Va rog dati-mi si mie sfaturi cum ma pot tine in aparare cand ma bat...adica sa nu ma loveasca rau...ca eu mai bine folosesc apararea decat atacul, dar daca spuneti voi ma pun pe atac(dacai mai bine)deci va rog dati-mi un sfat pentru amandoua!

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Dar nu trebuie sa se ajunga neaparat la bataie! Daca esti provocat si n-ai incotro ce e asa greu sa ti garda si sa'i dai un pumn in mecla? Daca nu te ajuta fizicul sunt destule obiecte contondente in jurhappyEu iti recomand mai bine sa evezi pe cat posibil bataia! Crede-ma ca e mai bine pentru totihappy

| ROB3RT89 a răspuns:

Bune sfaturi "BrokenInside"Mai putin partea cu 112, pana suna el isi ia bataie poate de 2 ori si pana mai vine un echipaj isi mai ia odata laughing

| lplostonyou a răspuns:

Buna.Eu spun sa suni la 112 daca vezi ca vrea cineva sa te bata,nimeni dar absolut nimeni nu trebuie in aceasta tara si nicaieri in lumea asta civilizata sa-si faca singura dreptate, nici chiar tu, deci in loc sa te apuci de bataie mai bine suni la 112 ca iesi mai ieftin si mai ales mai teafar, dar stii zicala aia:``fuga e rusinoasa dar sanatoasa`` deci mai ai varianta sa fugi happy

| RoseOfTheFire a răspuns:

Lol de ce vrei sa te bati stai linistit omule relax take it easy lol

| DomnulSarma explică:

Pai...am 12 ani