| DomnulSarma a întrebat:

Va rog dati-mi si mie sfaturi cum ma pot tine in aparare cand ma bat...adica sa nu ma loveasca rau...ca eu mai bine folosesc apararea decat atacul, dar daca spuneti voi ma pun pe atac(dacai mai bine)deci va rog dati-mi un sfat pentru amandoua! Am 12 ani!

7 răspunsuri:
| mortallx a răspuns:

laughing Esti tare omule,zici ca vorbesti despre jocuri "dar daca spuneti voi ma pun pe atac". Daca te bati cu unul azi sau nu stiu cand, incerci sa-i dai una in fata si-l lasi lat, daca nu lasa-te ca te bate cu tot cu apararea ta.

| Diabl0 a răspuns:

Ce aparare copile, nu te mai baga in anuraj cu ei, fi destept alege calea asta, si fereste-te de orice lupta, indiferent ce tehnici sti tu, sau ca ai 10 ani de karate, fereste-te de lupte corp la corp. Vino cu parinti, cea mai buna solutie.

| mortallx a răspuns (pentru Diabl0):

Cati zece ani ai ma? Cum sa-i zici sa vina cu parintii Doamne. 1. Te faci de ****. 2.A doua zi, a treia zi, a patra zi...care parinti te mai apara?

| Diabl0 a răspuns (pentru mortallx):

Zece ani? zece ani tu. dnd.

| mortallx a răspuns (pentru Diabl0):

N-am zeci ani desteptule, am 16 ani si daca nu ma crezi cauta mortallx pe google sa vezi.

| mortallx a răspuns (pentru Diabl0):

A da,ce, te deranjeaza purul adevar? Ia spune-le prietenilor tai ca ai venit cu mamii si tatii daca te-ar bate cineva, sa vezi ca te faci de cel mai mare rahat.

| ady95alcamo a răspuns:

Ba daca vrei sa te batii laughing) ai o singura ocazie ori dai bine ori pe tine scrie "mort"laughing))

Întrebări recente