| phineass a întrebat:

Bunaa:-s am o geaca galbena si aseara un... a aruncat cu o petarda pe mine:-s si geaca s-a patat de praf de pusca mai pot sa o curat...sau sa fac ceva sa iasa petele de pe ea:-s mentionez ca nu este de fas. este un material prin care nu trece apa:-s va rog daca puteti sa ma ajutati pentru ca tin foarte mult la eahappy am primit-o de la cineva si si a costat mult si imi e frica sa nu se supere pe minebig grin

3 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Iese da cu Venish pe pata si iese
P. S:cu multa placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bagi in masina de spalat si cand se usuca o freci de 2-3 ori cu apa si sapun si vezi apoi daca se duce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... Du-o la curatatorie, poate ti-o rezolva ei. Si ai grija cu petardele next timewinking

Happy New Year :X:X