| Actimel a întrebat:

Bunaaa. ce parere aveti de sa-mp? merita downloadat? ce parere aveti de modul sobeit pentru sa-mp?

Răspuns Câştigător
| SoRyN1997 a răspuns:

Sa-mp-ul e fain ca poti juca pe server cum ar fi fun.b-zone.ro27015 ca sari cu motocicleta faci drift...cascadori esti politist cu atxta multe si multe altele...si mai e normal nu fan ai viata reala intri intr-o factiune.cand ai lvl 5 tongue funda? Dpls macar ti-am zis cum iy funda?laughing

4 răspunsuri:
| ktalin2k a răspuns:

1 e foarte distractiv
2 merita
3...

| CosminME a răspuns:

Merita... este un joc in care poti fi cine vrei... si sa iesi din stresul vietii reale

| b00lean a răspuns:

HostName: Real Zone RolePlay Original
Address: 89.39.75.111:7777
Players: x/ 100
Ping: 11
Mode: • Real Zone v2.0•
Map: San Andreas
Se dau lidere, si in cazul in care aduci playeri vei primi si admin.

| Actimel explică:

Ms la totiwinking.