| H0lz a întrebat:

L.A Noire Pc. happy ce parere aveti despre el? happy Merita Downloadat si jucat? happy

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

E bun, dar iti trebuie minim un quad core de 2. 5ghz, 4gb ram si o nVIDIA gts 450 ca sa il poti juca decent

| H0lz explică (pentru bogdan324):

Este mai mare ca Gta Iv? happy Ca Gta Iv Mi-se misca bine la fel si SaintRow 3 happy

| Rauldenis a răspuns:

DA merita jucat.iti demonsrez.
Vecinului meu ii plac jocurile doar gen gta 4 sau max pane 3 sti tu din astea de grafica foarte mare si mi-a zis ca i-ar placea si lui (cu pretentile alea) L.A. Noire si si eu las vrea