| DeeaDeuTsa a întrebat:

Bunaaa!~
Cine este boboc sau nu neaparat baboc in liceul Dimitrie Gusti?
Am picat acolo. Astazi am aflat. Am intrat la stiinte sociale cu media 7.03 si vreau detalii despre liceu.
Unii imi tot spun ca sunt tigani si de fapt e grup scolar, altii spun ca nu e grup scolar si nu sunt tigani la profilul meu. Nu stiu ce sa cred, sunt la mijloc!
Va rog. putin ajutor!
Aaaa, si daca ar fi sa ma transfer, as putea de pe acum sau trebuie sa astept un an?
Cineva mi-a spus ca ma pot transfera doar cu niste conditii...dar nu mi s-a spus mai exact...
Am nevoie de ajutor!
Multumesc!
P.S. : Dau fundita.

8 răspunsuri:
| IamFantastic a răspuns:

Tu esti din scoala 205 adrian paunescu?

| IamFantastic a răspuns (pentru IamFantastic):

Eu sunt istudor big grin

| IamFantastic a răspuns (pentru IamFantastic):

Tot in d-gusti sunt la mate info laughing

| Scela a răspuns:

Poate sunt niste tiganii happy dar sunt de treaba, nu te stresa cu tema asta, e super in liceu asta; d

| kidsssssss a răspuns:

Eu sunt. suntem si pe fb prietene. sunt tot la stiinte sociale/ iti las mesaj pe fb :*

| simonapavel a răspuns:

Buna!:* SI Eu am picat tot in Dimitrie Gusti ..la stiinte sociale.:X :*..lasa-mi un id sa vb...

| Dienutza16 a răspuns:

Buna si eu tot in Dimitrie Gusti la stiinte sociale am intrat si nu cred ca e asa de rau cum spun unii. Mai bine asteptam si vedemwinking

| Annexy a răspuns:

Buna eu am picat anul asta in liceu la stiinte sociale si doresc sa vorbesc cu careva din acest liceu!