| LaFleurBelle a întrebat:

Bunaaa! Cum credeti ca va fi vremea la mare pe 20 august? laughing Va mai fi apa calda? Sau va mai fi soarele asa de puternic sa ma pot bronza si eu? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Dupa cum se vede acesta este un an calduros.In alti ani de exemplu si in prima jumatate a lunii septembrie era plin de turisti, soare arzator si toate cele.Nu cred ca ninge in august, iarna e departe.N-are ce sa fie rau, iti faci probleme degeaba.Bafta! :*

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu ai nevoie de un soare puternic ca sa te bronzezi. De fapt, un soare puternic te arde si poate sa provoace, in afara de imbatranirea prematura a pielii si alte inconveniente, si formarea cancerului de piele.
Deci, coace-te la soare, dar cu moderatie.
Cand am fost eu in armata am facut primul stagiu (iunie-septembrie) in Lugoj si apoi (octombrie-noiembrie) aproape de Cluj. Noua ne-a dat haine de iarna cand am venit aici in Cluj, dar cei care au ramas acolo au ramas cu hainele de vara pana aproape de sfarsitul lui octombrie. La mare, clima este comparabila cu cea din Banat.

| AiEnmaYuuki a răspuns:

Cu siguranta. Vremea va fi frumoasa.Nu s-au aratat nori semnificativi in atmosfera, si nu cred ca va ploua, deci si apa va fi numai buna de inotlaughing.In ceea ce priveste bronzatul, soarele va arde, asa ca sa ai la tine o crema de plaja cu protectie ridicata. Distractie placuta

| pretty34 a răspuns:

De obicei nu se compara cu iulie, dar m-ai sunt zile si foarte calduroase. Cum ai noroc

Răspuns utilizator avertizat
| Maddy18 a răspuns:

Cred ca te vei praji la soare .....si in apa te fierbi...