| Onisoor a întrebat:

Bunaaa TPU! Voi ce credeti, care este cea mai neplacuta zodie?

Răspuns Câştigător
| Bambyynaa007 a răspuns:

Mie sincer nu-mi place deloc zodia rac sau scorpion..si preferatele mele sunt varsator si capricorn si bineinteles zodia mea Leutongue

| Onisoor explică (pentru Bambyynaa007):

Eu sunt tot zodia leu! happy

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Rac. Pentru ca sunt foarte posesivi, melancolici si prea sufocanti. Dar au si calitati, cum ar fi iubitori si fideli.

| thegatekeeper a răspuns:

Nu pot sa generalizez, fiindca "neplacut" inseamna altceva pentru fiecare persoana in parte. In ceea ce ma priveste, cele mai putin placute zodii (nu pot sa includ toate persoanele care au zodiile respective aici, insa spun din cate am observat la cele pe care deja le cunosc) sunt Taur, Gemeni, Leu si Capricorn.

| vali1985 a răspuns:

Scorpion si rac sunt zodiile care nu-mi plac, iar cele care imi plac sunt leul si pestii.

| Omi777 a răspuns:

Eu cred ca cea mai naspa zodie este fecioara(dupa parerea meabig grin)

| yo4ever a răspuns:

Racul si fecioara