| blondik98 a întrebat:

Bunaaaaa ma numesc maddy am 12 ani si iarna aceasta ma voi duce la bucuresti si aici am nev de ajutorul vstru! in fiecare iarna eu ma duceam la bucuresti si acolo era si varul meu si gaseam chestii cu care sa ma distrez impreuna cu el dar... acum el pleaca in italia si eu ma duc acolo cu bunica mea si acolo este si o verisoara de 22 de ani care este avocata si sigur ma pune la teme spuneti-mi si mie ce sa fac ca sa ma distrez
P. S stau la etajul 6 {funditakisskisskiss}

Răspuns Câştigător
| Alynutzaaa a răspuns:

Poi odata ce zici ca stai la etaju 6 ai putea arunca pe jos diferite biletele cu anumite mesaje cand trece cineva smug!

Poti s`o rogi pe verisoara ta sa te duca intr-un magazin sa vezi niste haine noi, sa intri in cabina de proba le incerci, iti faci poze apoi le trimiti prietenilor tai de acasa ca sa le ceri parerea!

Te poti plimba prin oras seara chiar daca esti impreuna cu verisoara ta poate fi distractiv deoarece luminile si decoratiile de Craciun sunt superbe noaptea si singura poate fi periculos!

puteti viziona impreuna un film 3D, poate fi amuzant pentru amandoua!

Fiind de 22 de ani ai putea sa te gabdesti sa faceti ceva impreuna ca ea sa nu se plictiseasca.de exemplu s`o rogi sa mergetzi la un salon de infrumusetare si tu sa iti faci o noua tunsoare sau sa te aranjezi la par cu ocazia sarbatorilor! Nu o sa fie nici pentru ea plictisitor!

Seara langa un bol cu popcorn si niste suc va puteti uita la Tv la un film!

6 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Stai la etajul 6? Arunca-te.

| cataflow a răspuns:

Daca tot stai la etaju 6 fa ceva util si vezi cum ajunge mosu pana la etaju tau.happy fa-ti din mai multe cearceafuri un fel de lant si vezi daca poti ajunge pana jos happy

| drAn3 a răspuns:

Te duci in clubul suburbia si la rockoteca

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://minilink.ro/bt

| CIP_7332 a răspuns:

Foarte simplu iti suni un prieten il rogi sa iti de laptopul ii dai ceva la schimb! Iti iei net pe mobil, faci rost de o sanie, vorbesti cu maicata iti iei un prieten/prietena cu tine!