| Ale123456 a întrebat:

Aș dori si eu niste statusuri de despărtire noi ♥
Nu din astea care se gasesc mereu pe google. Vreau mai noi.

Răspuns Câştigător
| ErrorFound a răspuns:

Da' inventeaza tu ceva care se potriveste relatiei voastre. Sau mai bine renunta, e chiar aiurea sa dai vestea prin sat ca te-ai despartit de alt copil de 6 anisori. Faci pe diva si oamenii o sa-nceapa sa creada ca ai fost cu el doar ca sa-ti bati joc...
Da' dupa fata ta esti cam mica pentru prieten, nu-i asa domnisoara?

| Ale123456 explică (pentru ErrorFound):

Am 16 ani tongue

| ErrorFound a răspuns (pentru Ale123456):

Da tactu zice ca pana la 18 ani sa nu te apropii de baieti. laughing
Totusi, se aplica acelasi principiu. Nu face un caz din asta ca nu-i frumos.
Ce a fost, a fost.

2 răspunsuri:
Întrebări recente