| florynnaa a întrebat:

Bunnna. mi-am luat niste adidasi de la firma veer.sunt buni? sunt frumosi? nu stiu sunt ft buni, dar sunt pentru fete? sunt albi, si cred ca sunt de fete:l.sunt faini?

9 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Eu am vreo 6 perechi de la Veer si nu am aruncat niciuna. Ii am de f mult timp si in fiecare an mai imi cumpara cate un model nou.Sunt f multumita de ei, sunt din piele, ieftini si f trainici

| georginika a răspuns:

Daca ti i`ai cumparat inseamna ca sunt frumosi, sunt de fete si sunt si foarte rezistenti.

| rosto a răspuns:

De unde doamne-iarta-ma sa stim daca sunt frumosi si de fete daca noi nu stim cum arata? straight face

| marius577 a răspuns:

Nu sunt nikey, adidas sau puma, dar sunt ok.

| BlueBaby a răspuns:

rolling on the floor) vaai mooor aici

sa inteleg ca tu ti-ai luat o pereche de adidasi, dar nu stii cum arata si ne intrebi pe noirolling on the floor hai ca esti tare. nu te supara, dar cati ani ai?raised eyebrows

| lorenica12 a răspuns:

Da am si eu si au rezistat mult timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci pe persoana fizica sunt foarte rezistenti, eu ii prefer pe cei de basket

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte buni

| geonegoiu a răspuns:

Sunt buni.am avut si eu.eu au culoare alb si negru cu albastru