| MysticWayz a întrebat:

Ca sa imi instalez Sims 3, trebuie sa am si Sims 2 instalat?

Răspuns Câştigător
| Trinitygen a răspuns:

Nu trebuie sa-l ai instalat. Daca vrei expansion set-uri la Sims 3 TREBUIE sa ai Sims 3 (baza) instalat. fundita plz big grin

3 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Nu, daca vrei sa instalezi expenshionuri'(nu stiu daca am scris bine big grin ) la sims 2 iti trebuie sims 2 instalat,,, daca vrei expenshion la sims 3 (cum ar fi sims 3 ambitions)atunci iti trebuie Sims 3 instalat.

Sper ca te-am ajutat(nu incurcat laughing )
Bafta, bye

| Mariinaa a răspuns:

Buna!
Nu, nu trebuie!
pa, pahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce imi trebuie pentru the sims 3?big grin