| Macarius a întrebat:

Cainelui meu ii miroase urat gura, cum pot trata asta?

Răspuns Câştigător
| MihaiA a răspuns:

Brush his teeth big grin Ai sa razi dar si caini au nevoie de spalat pe dinti. Eu pe`al meu il spalam, da nu prea statea al dracul laughing)

8 răspunsuri:
| Swabia a răspuns:

Daca asa e treaba ar trebui sa-i cumperi o apa de gura!winkinghee hee

| cosss a răspuns:

cu cimitirol

| miha2010 a răspuns:

Simplu te duci la farmacie veterinara si ii spui doamnei de acolo ce doresti si cu siguranta te va ajuta!

| bravd a răspuns:

mergi la veterinar, s-ar putea sa aiba probleme cu dantura. apoi exista mai in toate magazinele un fel de oase care curata dantura. le recunosti usor scrie pe ele ca sunt pentru o dantura sanatoasa si contra halenei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu STOMAGIN o pastiluta pe zi timp de 3 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea din veceu de aia miroase

| hamciu a răspuns:

Trebuie sa ii dai sa rontaie niste baghete speciale, daca nu merge, du-te la veterinar.

| Anca_movila a răspuns:

Trebuie sa-i asiguri o alimentatie echilibrata si sa-i dau chestii de rontait ca sa elimine tartrul.