| anonim_4396 a întrebat:

Unui prieten de-al meu i miroase gura destul de urat big grin. Eu i-am zis sa se spele pe dinti. Voi cei recomandata? big grin

Răspuns Câştigător
| sKilL a răspuns:

E posibil sa nu fie problema din gura. si sa aiba ceva prin stomac. din interior sa-i vina acest miros... viermi pe la stomac sau ceva de prin plamani thinking daca de exemplu fumeaza.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa se spele pe dinti dimineata si noaptea.

| Minks a răspuns:

Cumpara tu niste gume si da-i cand simti ca duhneste.

| Robert a răspuns:

Exista apa de gura.Gura iti miroase si de la o alimentatie necorespunzatoare.

| Hombre a răspuns:

Sa-i scoti dinti.

| AngieT a răspuns:

Uneori poate nu igiena e problema... poate avea o ciuperca sau probleme cu stomacul. sper sa se rezolve curand big grin