| Iulian03 a întrebat:

Cam care functie este mai vizitata pe YouTube? Vlogging-ul sau Gaming-ul? Totusi eu am un canal de YouTube pe care nu stiu pe ce sa ma bazez am facut si vlogging si gaming. Orice raspuns este bine venit!

2 răspunsuri:
| pvg a răspuns:

Clar gaming! de ce!? mai mult (sau mai putin) de o treime din utilizatori youtube sunt copii si oameni mai mari care vizioneaza foarte multe videoclipuri cu si despre gaming

| Emp3roR13 a răspuns:

In general gamig-ul este mai ataractiv, deci eu iti recomand sa te axezi pe gaming, ca exemplu poti sa il iei pe LoQ4Gaming.Bafta