| ipswich a întrebat:

Cam cat costa taxa de inscriere la o scoala decalificare ca frizer?

9 răspunsuri:
| dragosh57 a răspuns:

450 lei si dureaza 4 luni

| ipswich explică (pentru dragosh57):

O mai zic odata. am intrebat cat costa taxa de inscriere, nu scoala!

| ipswich explică (pentru faramatania):

Stiu si eu care sunt preturile si ratele si stiu chiar mai bune decat ce mi-ai dat tu aici. eu intrebasem de taxa de inscriere, nu de cat costa scoala.

| faramatania a răspuns:

Fără taxă de înscriere(înscrierea e gratuită), iar preţurile pentru cursuri sunt cele din listă.Iar dacă ştii altele mai bune, trebuia să cunoşti şi acest aspect, şi nu mai trebuia să întrebi.Nu crezi că e aşa?

| ipswich explică (pentru faramatania):

Nu,nu cred ca e asa. pentru ca am mai cautat pe site-uri s nu scrie nimic de taxa de inscriere, iar cand suni iti spune de ea. si inca ceva, intrebasem ca idee, cam de la cat la cat e taxa. nu ma refeream la o scoala anume.

| faramatania a răspuns:

Înscrierea e gratuită(asta ai vrut să ştii)Ţi-am răspuns.O seară bună!

| ipswich explică (pentru faramatania):

Nu nu asta am vrut sa stiu ..am intrebat clar, cam cat costa taxa de inscriere, nu daca e vreuna gratis, nu cat costa clasa, nu daca se da in rate nimic altceva ..mrg. mersi pentru intentia de a ma ajuta.

| 1EndWorld a răspuns:

Dai la inceputul anului 350 ron, da depinde de la scoala la scoala, unele se pote sa ceara mai mult unele mai putin

funda te rog?