| catthshshshs a întrebat:

Cam cat poate functiona un calculator performant fara a-i fi reinstalat windowsul?

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Este in functie de: antivirusul folosit, de site-urile vizitate (curate sau nu) de cat de des instalezi si dezinstalezi programe, ce fel de programe rulezi pe el, de intretinere (defragmentare, etc) si lista poate continua. Eu cam la 8-9 luni il reinstalez.

4 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Am la munca calculatoare, carora nu li s-a schimbat windows-ul in 5 ani... deci... merg destul de mult happy Dar cu o atentie sporitawinking
Shin

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Poate functiona mult, dar trebuie sa fie original windows-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana cand iei un virus, si nu il mai poti scoate. laughing

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Daca nu are internet si daca nu instalezi tot felul de programe tampite pe el... poate sa mearga bine si 2 ani.