| Rose_2860 a întrebat:

Exista vreo varianta de a afla toate idurile folosite pe un calculator, chiar daca windowsul a fost reinstalat de mai multe ori? Am folosit un id acum vreo 2 ani si nu il mai stiu, as vrea sa il gasesc, se poate?sad

1 răspuns:
| Fredie a răspuns:

Buna. Nu ai cum afla asta din sistemul de operare. Daca era acelasi windows instalat, pe o perioada mai lunga si era vorba despre simple schimbari de id si parole, atunci se putea. In clipa cand a fost reinstalat au disparut acele loguri. Pa, pa.