| PuяpℓeMusic a întrebat:

Cam cate ore stai in fiecare zi la calculator?big grin

Răspuns Câştigător
| didy_2216 a răspuns:

Depinde de la zi la zi...in general cand sunt l scoala intru mai rar sau dc intru, intru pentru ca am ceva de rezolvat.cand sunt in week-end daca e iarna stau mai mult, dar acum cand incepe caldura nu mi-as lasa prieteni pentru a sta p mess. iar vara cel putin cum se zice "mai rarut ca'i mai draguthee hee". prefer sa stau cu prieteni afara sa ne jucam ceva, sa ma plimb decat sa stau p messhee hee. in medie asa cand este iarna stau cam 3 ore.

23 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

DepindelaughingDaca e frumos afara stau cam 2-3 orehappy Daca e urat 5-6big grin

| AvalohAlyn a răspuns:

Peste 5 ore.Foarte mult dar cred ca ceea ce fac e si educativ.Eu nu stau doar pentru messenger, hi5 sau altceva ci pentru informare si comunicare.

| darrio2007 a răspuns:

In medie 3-4 ore.

| cornculapte a răspuns:

Depinde. Nu stau in fiecare zi. Dar depinde si de cat timp liber am sau daca nu am altceva mai bun de facut. Daca e vreme nasoala afara s-ar putea sa stau mai mult sau eventual citesc o carte in loc sa stau la calculator, dar daca e vreme buna, prefer sa ies la o plimbare sau undeva cu prietenii sau sa merg cu rolele.
In ultimul timp stau mai mult pe TPU, ca nu am ce face altceva si sunt discutii interesante cateodata (mai rar in ultima vreme).

| Ancutsa a răspuns:

Buna!

Mult, foarte mult!

cam 6-8 ore :-s. dar trebuie ca nu am ce face big grin.

tu :*?

| emy a răspuns:

Cel mai mult am stat 3 ore.De obicei, stau cam o ora-o ora si jumatate.

| miauu a răspuns:

Depinde
daca e urat afara stau imi mult
daca e frumos stau ff putin ca ies afara

| blue95 a răspuns:

In timpul saptamanii nu prea stau. o ora-2. dar in weekend.stau vreo 4 ore.asta cand nu e cald afara laughing

| HinnaBunneh a răspuns:

5 cred

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Depinde de dispozitia mea

| Roxii a răspuns:

4 ore

| Ciufu a răspuns:

Depinde de ce chef am de el, deoarece eu m-am plictisit de el, mai ma joc un joc METIN 2 incercati (creaza dependenta) iar cand ma joc acel joc stau intre (6-12ore)

Răspuns utilizator avertizat
| Didii15 a răspuns:

9blushing

Stiu ca nu e bine. da' nu pot rezistahee hee

| FuCkMAn a răspuns:

Ziua stau mai putin `iar noaptea stau cam pana la 2-3laughing

| anuska a răspuns:

Vreo 4

| kiki_4714 a răspuns:

Cam 5 ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca am teme...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu intreba :-))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde...cate odata stau 12 h. sau daca e cald afara ies cu pr.hee hee...de obicei stau cat am chef smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 13 ore ( 4 dorm, 3 antrenament ( rugby ) si 4 timp liber. plimbari prin parc, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undeva la 15 ore

| pinkgirl_8408 a răspuns:

Depinde de vreme