| denisinho32 a întrebat:

Cate ore stai pe calculator?

13 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

2-3 ore, adunate pe toata ziua.Am reusit sa reduc mult timpul petrecut in fata calculatorului! Cu multa vointa!

| G a răspuns:

Sincer, destul de multe... in vacanta saream din pat la calculator si de la calculator in pat. laughing acum cu scoala stau 2 ore seara (in weekend imi permit sa stau mai mult ca, deh, ii weekend).

| Gizăz a răspuns:

Cam 16, natura slujbei o cere.

| carminaburana43 a răspuns:

2-3 in zile de lucru si 6-7 in zile libere.

| Deea a răspuns:

Creca 4 sau 5

| Alina0491 a răspuns:

Multe... cam 8 ore adunate intr-o zi :-|

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Când am școală, cam 1 oră (maxim!). În week-end, cam 3 ore și în vacanță 5.

| virusake a răspuns:

Mult. happy
In jur de 3-4 ore cand ma duc la scoala pana pe la 10 cand sunt liber. happy

| louis3 a răspuns:

Maxim 2-3 seara, criza de timpbig grin

| Ciresikaaa a răspuns:

In vacanta de vara state-am vreo 2/3 ore dar acum cu scoala...

| νєησм a răspuns:

4-7

| Maya_6425 a răspuns:

24/24 glumesc c-am 2 sau 3

| denysse_5976 a răspuns:

Cam 5-6.