| katalinakarina a întrebat:

Cam cu cat se vinde o bratara a prietenie in general ? daca ati vazut vreun pret , care era acela ?

3 răspunsuri:
| ruzycciocolata a răspuns:

Eu am vazut si mai scumpe dar sa dai 12 lei pe o bratara de asta nu mi se pare prea convenabil.Intre 3 si 7 lei, asa faci si tu un profit.

| iSaidNo a răspuns:

Nu stiu cat costa dar, intra pe Clopotel.ro si ai s-a vezi, acolo rubrica de "Capul tau"acolo vei vedea un episod cu bratara prieteniei.Va fi simplu s-a o faci.Success! Fundita?

| seby1234SEBY a răspuns:

Cam 5 lei in general; depinde de model si de calitate