| Dj Boalca a întrebat:

Cam cum doriti sa fie vara perfecta pentru voi?

Răspuns Câştigător
| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Vara perfecta:soare, cald, vreme frumoasa, bauturi racoritoare, excursii, plaja, relaxare, o companie placuta sau fara, ca asa ai de unde alegehee hee, plimbari sub clar de lunabig grin, chefuri, club, etc

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Definita de un singur cuvant:liniste. Fara sa aud in fiecare zi cine s-a despartit de cine si de ce si sa fiu nevoita sa rezolv probleme care nu imi apartin.Sa imi fac timp sa fac ce imi place, sa ma relaxez sa citesc poate mormanul de carti care zace de vara trecuta necitit din lipsa de timphee hee

| Vizitiul a răspuns:

Imi doresc sa fiu sanatos, iar pe urma mi-o fac eu "perfecta".

lolita
| lolita a răspuns:

De ce tocmai vara? nu stiu ce sa zic, chiar daca muncesc cum locuiesc intr-o zona turistica la mare am impresia ca sunt in concediu in permanenta.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi sa fie cald, dar nu foarte exagerat ca sa nu ne topimhee heesa merg prin strainatate la mare:X si multe altele.

| Alisa a răspuns:

Pai sa fie o vara perfecta trebuie ca planurile mele sa se realizeze si anume sa ajung in Romania(avand in vedere ca acum locuiesc in Londra) sa merg la munte, la mare cu prietenii si sa vizitez Manastirile pe care imi doresc sa le vad de mult timp. Cu ajutorul lui Dumnezeu voi putea face toate astea si sa fie o vara de neuitat.

| nauca a răspuns:

Sau fiu cu buzunarul plin si agenda plina

| lynysyk a răspuns:

Sa stau numai pe plaja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"ca cum" iti place si tiebig grin