| Nume6 a întrebat:

Ce ati facut mișto vara asta sau ce va doriti sa faceti?

16 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nimic sad

| Freya1 a răspuns:

Ceva mișto? m-am îmbolnăvit si nu am mers nicăieri până acum.

Dar daca ma fac mai bine oricum, am in plan sa plec intr-o mini vacanta pe aici prin tara.

| Nume6 explică (pentru Freya1):

Ce boală?

| Freya1 a răspuns (pentru Nume6):

Nici eu nu stiu exact, tot am dureri ba de burta, ba de spate, nu sunt ok.

| SilentRain a răspuns:

Depresie,uraaa,ce mișto!
Tu?

| Nume6 explică (pentru SilentRain):

De ce esti in depresie daca nu te superi?

| SilentRain a răspuns (pentru Nume6):

M-am lovit doar de caractere jegoase

| CIaudiu a răspuns:

Nimic, pentru ambele intrebari.

| Nume6 explică (pentru CIaudiu):

De ce? viata e frumoasa!

| CIaudiu a răspuns (pentru Nume6):

Pentru altii e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce am facut misto: scufundari la vreo 10 metri. Am stat 30 de minute acolo happy
Ce imi doresc sa fac (nu acum, ci pe viitor): sa ma dau cu parasuta

| Den1sa a răspuns:

Presupun faptul ca mi-am facut destul curaj sa vorbesc cu cineva mai special

| IgnatVictor a răspuns:

1. Am fost la mare cu un fost coleg de liceu (și încă mai urmează câteva excursii din astea până la toamnă);
2. Am mers 120 de kilometri cu bicicleta în patru ore și cincisprezece minute (am avut vânt bun la întoarcere);
3. Plănuiesc să îmi iau permisul de A2.

| Smolbean a răspuns:

Am învățat pentru facultate laughing. Plănuiesc ca după admitere sa fac o ieșire în străinătate

| Fabianaa a răspuns:

Am învățat și m-am uitat la filme.Am un examen important în August și ma pregătesc pentru el. Am ieșit sa ma plimb cu niște prieteni de câteva ori. Cat despre ce doresc sa fac... încep munca în câteva săptămâni deci nu voi avea timp sa fac altceva.