| bahoi a întrebat:

Camasa peste tricou se poartă? Adica la camasa sa fiu incheiat doar cativa nasturi si tricoul sa se vada.

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Chiar daca nu s-ar purta, merita sa incerci. Cele doua nu se resping.

| tpuu a răspuns:

Mda corect depinde si de camasa si de tipul de camasa.
Depinde si de culoarea tricouluihappy
Dar important este sa iti placa tie culorile asortate
Si da merge chiar fffffffffffff.bine mai ales la baietii este un stil ffffff. misto

| LetyArob a răspuns:

Camasa doar peste tricou cu maneca lunga! Si camasa doar in carouri!
Si bineinteles cu maneca scurta(camasa)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acum merge sincer sa fiu, dar ai grija ce culori o sa aiba camasa si tricoul eu as spune asa: Ia un tricou rosu si camasa alba sau invers, albastru cu portocaliu, vilet si galben(toate sunt complementare in afara de rosu si alb, trebuia sa spun rosu si verde dar nu esti pom de craciun laughing ) Si in general de exemplu eu ma imbrac cu haine alb, negru, gri. Fa si tu la fel! Si poti sa tii descheiata camasa, este super ok, DAR ai grija ce pantaloni porti. Vezi un blug negru sau albastru murdar. Succes la imbracat! Funda puppy dog eyes?

| Daniistm a răspuns:

Sau ai putea sa iti pui camasa fara sa te inchizi la ea si sa porti un tricou alb.

| roxana_5079 a răspuns:

Sigur...inca sta ft bine...parerea meahappy

| Cristinica2011 a răspuns:

Depinde ce camasa ai eu am vazut la un baiat si ii sta super misto

| KittyGirl_4505 a răspuns:

Parerea mea este ca e oribil...*parerea mea*