| anonim_4396 a întrebat:

Cand a-ti citit ultima data din BIBLIE?

Răspuns Câştigător
| galileo a răspuns:

Aseara, citesc in fiecare zi. Dumnezeu sa ne ajute sa citim, sa dea indemn celor ce nu citesc.winking.

18 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Chiar zilele trecute, cand am verificat veridicitatea unor afirmatii facute pe site-ul asta. Nu citesc in mod regulat, am citit-o odata, a fost suficient ca sa imi fac o idee.

| andreutz a răspuns:

Acum 15 ani...nu glumesc...

cami
| cami a răspuns:

Chiar am simtit nevoia..acum 2 zile

cami
| cami a răspuns:

Galileo pac te-am prins tongue.ai uitat sa zici "ceau"hee hee

| DenissaDeea a răspuns:

Pai nici nu imi aduc aminte bine! nu am o carte de Biblie a mea! oricum cred ca pe la varsta de 14 ani sincer!

| DenissaDeea a răspuns:

Nu cdaniel2009 sunt din orasul Bacau!

| Daniel TM a răspuns:

Pentru MihaelaCorlade esti din Timisoara?

| Daniel TM a răspuns:

Pentru Beeline: Tu esti vanator de greseli sau tu nu gresesti niciodata? Esti cumva perfect? Chiar nu te-ai putut abtine?

| N538961518 a răspuns:

Anul trecut.

| pisika a răspuns:

Eu nu am citit din Biblie de cateva luni.worried

| Sara2 a răspuns:

Sincer? eu nu am citit niciodata din biblie straight face

| irynna a răspuns:

Eu rasfoiesc Biblia ori de cate ori simt ca am nevoie de un sfat din partea Domnului.

| zuzuliana a răspuns:

Sincer cred ca n-am citi de vreo 3 ani... dar am de gand

| Mashka a răspuns:

Citesc in fiecare zi cate cateva capitole.winking

| Ys a răspuns:

Pai eu inca o mai citesc:d...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astazi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca pe la sfarsitul anului trecut...in fine nu am mai citit de mult...inainte citeam mereu si chiar eram curioasa sa aflu cat mai multe...mai am putin si termin de citit,, Vechiul Testament,,... dar nu ma grabesc cred ca la vara ma sa continui

| Anonim027 a răspuns:

Azi