| Maly_8260 a întrebat:

Ce carti ati citit ultima data?

Răspuns Câştigător
| Marya_3159 a răspuns:

Print si cersetor

12 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

"Cum sa creezi o generatie de "comicari" pe TPU?" de Cretaker
"Cum sa fii amuzant pe TPU" de Kazimir
"Cum sa fii sadic pe TPU" de mhn24
"Cum sa fii stupid" de Tudorrrr si Iustinel1999 (cred ca si Byanka a colaborat)
"Cum sa fii draguta si sociabila" de Noname
"Cum sa innebunesti fetele pe TPU" de Bacemi

si asa am invatat ceva de pe TPU...

Răspuns utilizator avertizat
| DaVà a răspuns:

Am citit in clasa a-2-a Hanul Ancutei si am vazut acum 7 luni un film :d

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Si generatia TPU: "Stai sa caut pe Goagal substantivul "a citi" si verbul "carte".

| Loome a răspuns:

A fost acum 2 ani... cine mai stie?

| unknown3243 a răspuns:

Pai am citit ultima oara o carte * rasfoiesc calendarul* acum 3 luni stai atunci am vazut un film depsre asta nu stiu cand am citit ultima oara.

| Anonim69 a răspuns:

Voua vi se pare amuzant ca nimeni nu citeste nimic?laughing

| DeDeChazLee a răspuns:

Jurnalele vampirilor!

| ραяαиαєиѕє a răspuns:

Maitreyi de Mircea Eliade...ca ne-a dat profa de romana sa o citim.altfel nu citea nimeni cartea

| Myuu a răspuns:

Ultima carte citita de mine a fost Amurg:Zori de zi(Twilight:Breaking Dawn)

| AleX_4541 a răspuns:

Acum 3 ani am citit COLT ALBlaughinglaughing eu nu ma impac deloc cu cartilelaughingmai bine stau la Pc decat sa citesclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"100 de metode de a`ti insela nesvasta". e o carte haioasa si folositoare