| KFC a întrebat:

Cand apare cartea a 4-a din Casa Noptii(infruntarea)( rasp. corect si dau funda )

Răspuns Câştigător
| Just Kiddin' a răspuns:

Se pare ca va aparea la editura litera la sfarsitul verii sau, cel mai probabil, la sfarsitul lunii septembrie.
aici vei gasi detalii despre intreaga serie http://www.litera.ro/casanoptii
si aici alte cateva informatii :D

http://sabinna.wordpress.com/tag/casa-nop%C8%9Bii/

Lectura placuta si asteptare usoara! :D

6 răspunsuri:
| AlexandraKnows a răspuns:

În curând va apărea cel de-al patrulea volum al seriei 'Casa Noptii', "Înfruntarea".
Sinopsis:
Viața e o porcărie când îți pierzi prietenii, iar Zoey tocmai a aflat! Într-o săptămână a reușit performanța de a-i pierde pe toți cei trei iubiți ai ei, precum și grupul de prieteni pe care îi avea în Casa Nopții. Mai mult decât atât, Neferet, Marea Preoteasă, a declarat război oamenilor, iar Zoey știe în adâncul inimii ei că acesta este un lucru greșit. Dar o va asculta oare cineva? Existența tinerei în Casa Nopții ia o întorsătură periculoasă, în vreme ce loialitatea îi este pusă la grea încercare, intenții șocante ies la iveală, iar un demon străvechi se trezște din nou la viață.
Aventura continuă într-un incredibil de tenebros, care te lasă cu răsuflarea tăiată!

Am gasit asta pe un site dar nicaieri nu am gasit si data dar imi doresc o fundita sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista o data sigura de aparitie. Volumul va fi disponibil din luna septembrie. Urmariti http://sabinna.wordpress.com si o sa aflati exact cand va aparea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe blogul meu si o sa gasesti un post in care o sa vezi ca volumul apare saptamana viitoare. Plus ca acolo ai si coperta si primul capitol. http://sabinna.wordpress.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am sincer.si eu o astept cu sufletul la gura :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 septembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista o data sigurasadai cumva primul capitol? fundita:X