| SooJin a întrebat:

Cand apare revista Asul Verde? Stiu ca apare lunar, dar de 2 saptamani intreb la chioscurile de ziare si nimic...

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu știu că am văzut-o în magazine, chiar săptămâna aceasta. Nu știu dacă era număr de august sau de septembrie, fiindcă n-am fost atentă. De multe ori se distribuie cu întârziere, au existat și luni în care nu au apărut deloc. Pe atunci, le citeam și eu...

2 răspunsuri:
| Cristianfsdfd a răspuns:

Vand camera foto digitala NOUA, in tipla, cu garantie, la jumatate de pret fata de magazine!

http://mercador.ro/......DUzjW.html