| mutulica73 a întrebat:

Cand cumperi jucarii de pe wwe shop cat costa transportul

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taxa de livrare se calculeaza in functie de destinatie si de greutatea coletului. Curierul va va anunta telefonic ziua si ora livrarii. Plata se poate face online cu cardul sau curierului la livrare.

Asta scrie pe site-ul lor. Ceea ce inseamna ca taxele de transport depind de curierul cu care lucreaza magazinul online. Insa probabil ca nu vor fi mai mari de 30 de lei, poate nici atat.

1 răspuns:
| Eugen-Daniel_Popisteanu_1984 a răspuns:

Gasesti o gramada de figurine si o multime de produse wwe numai pe site-ul www.wweshop.ro