| ILoveUSoMuch a întrebat:

Cand incepe Dansez Pentru Tine?

Răspuns Câştigător
| AlleRay a răspuns:

Va incepe in primavara pe la jumatatea lunii martie! mai bine zis pe 19 martie! fundtiza?

8 răspunsuri:
| Essence a răspuns:

Incepe in primavara (marie, probabil)
au fost selectiile acum, in ianuarie si se pregatesc deja pentru noul sezon.

uite aici mai multe informatii care s-ar putea sa te intereseze:
http://www.mondonews.ro/......31361.html

pa, :-*

| NoMusicNoLife a răspuns:

Incepe candva probabil prin mijlocul lui martie, ca anul trecutwinking

| specialistul97 a răspuns:

laughing) ce mai cersiti fundite doamne nu-mi vine sa cred, daca ajutati, ajutati fara fundite

Incepe in primavara. pe postul PRO TV big grin si mie imi place dansez pentru tine laughing dabia astept sa imi place

| All3Cs4ndr4 a răspuns:

Incepe in primavara in martie pe 20 stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino si alaturate Comunitatii de Romani din New World.
Romania are nevoie de tine!Hai Romania!
http://www.erepublik.com/en/re­ferrer/lostROsoul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti cea mai trebuie emisiune imi place foarte mult sa dansez si chiar merg la dansuri am 9 ani si sunt george si locuiesc in galati bistritei jud bine si sora mea este le bucuresti poate se inscrie eu as vrea voi ce ziceti are 19 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, din cate am inteles emisiunea va fi televizata incepand cu 21 Martie 2011. Sper sa fie corecta informatia. Mai ai fundite? happy

| brenda_1142 a răspuns:

Dansez Pentru Tine ince pe in primavara. te rog frumos sa-mi dai fundita! Sper sa te ajute raspunsul meu