| Freaky a întrebat:

Cand incepe Dansez Pentru Tine?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Deocamdata nu se stie o data exact, dar de obicei in martie incepea

| Kesariona a răspuns:

La toamna? Nu stiu exact, dar incep preselectiile.Pana atunci, incepe Romanii au talent \:d/
Piisu` happy

| FriendsShow a răspuns:

Nu cred ca mai e pentru ca de vineri incepe romanii au talent deci.sadfunda?

| aly a răspuns:

Nu stiu dar stiu ca pe 18 februarie incepe romanii au talent care dupa parerea mea este mai frumos decat dansez pentru tine. si sa raspund la intrebare cred ca in primavara funda?

| Kiduuu_5240 a răspuns:

Va incepe in primavara pe la jumatatea lunii martie! mai bine zis pe 19 martie! fundtiza?