| HermioneLove a întrebat:

Cand incepe Romanii au talent sezonul 3? Ma refer cand il da la televizor?
Funda! happy

12 răspunsuri:
| wizopo2 a răspuns:

Prin martie parca

| Dariusuu a răspuns:

14 Martie. Funda?

| xBya a răspuns:

Prin februarie, inceput de martie, asa.

| Stella17 a răspuns:

Buna uite ceva aici:

http://1blue4seven.blogspot.com/......zonul.html

Dar pana atunci sa ne bucuram de vocea romaniei pe 25 septembrie.

Pa, pa

| florin422004 a răspuns:

Daca ceilalti zic ca prin martie sauprin februarie si raspunsul meu e la fel. Eu as zice ca prin februarie. Sunt sigur!

| Irinuka_Iri_1997 a răspuns:

22. II. 2013

| Iasminaz a răspuns:

Pe intai Decembrie....adica azi. Funda?

| Anastasia198 a răspuns:

Romanii au talent incepe pe data de 15 februarie stiu asta de la valetul meu pentru ca el are o cunostinta care lucreaza acolo

| Daraba_Laurentiu_1997 a răspuns:

Romanii au talent revine cu cel de al 3 lea sezon pe 15 februarie 2013 la pro tv la ora 20:30.primesc fundabig grin.

| Bucea_Elena_1971 a răspuns:

Cand incep romanii au talent?

| Klima_Viorica_1994 a răspuns:

22.02. 2013 happy

| Daraba_Laurentiu_1997 a răspuns (pentru Klima_Viorica_1994):

Nu ai gresit viorica pe 15 februarie 2013