| EMMA99 a întrebat:

Cand incepe sezonul 2 din Next top model by Catalin Botezatu?

7 răspunsuri:
| Anche a răspuns:

Eu cred ca la toamna! acum sunt preselectii in toata tara! cred ca incepe cum a inceput si anul trecut! cam prin aceeasi perioada!

| Gini a răspuns:

Dupa ce se termina burlacul 2.

| NameName a răspuns:

Nu e o data exacta, dar dupa emisiunea Burlacul si Burlacita.

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Sigur in Septembri pentru ca sunt preselectile acum si e bune de stut ca acum este sezonul de vara laughing deci cam la toamna cand incepe scoala crying

| mihaela1414 a răspuns:

Emisiunea incepe in septembrie.asa stiu big grin

| DRoqqYY a răspuns:

Incepe Next Top Model Sezonul 3!
Detalii: www.nexttopmodel.a1.ro si pe pagina oficiala de Facebook: https://www.facebook.com/nexttopmodel.catalinbotezatu

| byank_6336 a răspuns:

Eu cred ca din septembrie!love struck