| EmotionalKoma a întrebat:

Cand incepe Next Top Model by Catalin Botezatu sezonul 2?

3 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Cred ca incepe de la toamna. Catalin botezatu a zis ca Burlacitza va dura toata vara, asa ca dupa Burlacitza va incepe cu Next top model 2happy

| Catalina20 a răspuns:

Daca te referi la preselectie...a inceput deja(daca vrei sa te inscri la cating, grabeste-te.intra pe ner si intreseaza-te), cat despre show presupun ca in toamnawinking

| No0oName a răspuns:

Pai cand se termina burlacita cu o pauza de vreo 1 saptamana 2 intre ele normal asa ar trebui intr-o joi de la 20:20