kittyalexandra
| kittyalexandra a întrebat:

Cand lumea a fi condusa de computere... Totul va fi automatizat... Ce rol credeti ca vor avea oamenii in societate? Ce job credeti ca vor avea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca te vei uita la WALL-E vei afla happy

6 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Calculatoarele trebuiesc si ele programate de oameni.

| viorel2c a răspuns:

Ce rol au si acum.Chiar si asa orice calculator sau soft se defecteaza.Computerele vor avea nevoie intotdeauna de cineva macar sa le porneasca sa nu mai vorbim de programare si intretinere. Un computer a avut nevoie intotdeauna de un program si pana acum nu a realizat nimeni nimic perfect si nici nu o s-o faca.Gandeste-te numai la Microsoft cate variante au schimbat.

| Adyna_2391 a răspuns:

Sincera sa fiu nu cred ca ar fi tocmai bine ca lumea sa fie condusa de computere pentru ca nu as mai vedea rolul omului practic am fi inutili...este bine ca se fac fel si fel de inventii care ne usureaza munca dar totul trebuie sa aiba o masura

| Roock a răspuns:

Sincer? Cred ca oamenii vor curata calculatoarele.winking

| daianne a răspuns:

Noi, oamenii am facut calculatoarele! Joburi...De cultura generala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si acum este condusa Dar se poate ca la un moment dat sa dam gres din greseala binenteles