| Suck a întrebat:

Dacă lumea ar fi condusă de femei, credeți că am duce-o mai bine?

41 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar fi belea mare, eventual barbatii sa aiba alta planeta unde sa o conduca ei deoarece intervine feminismul si misoginismul daca continua sa stea impreuna

| thealchemist a răspuns:

Depinde, e adevarat ca nu ar mai fi razboaie dar pe de alta parte toti barbatii ar fi siliti prin lege sa lase de fiecare data capacul jos la toaleta si sa se descalte inainte sa intre in casa.

| RAY a răspuns:

Lumea nu e condusa de barbatii/femeii, lumea e condusa de bogatii care au in spate miliarde de sclavi care le imbogateste pe zi ce trece asta e adevarul, 5% din populatie detine 40% din bogatiile lumii, si ce crezi procentul de saraci creste dar de bogati scade minunat nu? chiar vedeam cum Apple isi maltreaza angajati in cel mai oribil, groaznic mod care da majoritatea sunt barbatii asa ca sa nu luam partea barbatiilor, multe tarii unde femeiile sunt la putere o duc bine un exemplu e Germania si inca multe

| T0T a răspuns:

Nu.

| LoveSleep a răspuns:

Niciodată n-o s-o ducem mai bine.

| Suck explică (pentru LoveSleep):

Foarte optimist.

| syd2 a răspuns:

Poate, dar nu ar mai fi asa ca si acum, insa cred ca nu ar mai fi asa de multe razboaie dar nu cred ca am sta asa de bine pe plan ecomomic fiindca cum is femeile cheltuitoare.

| Suck explică (pentru syd2):

Avand in vedere orgoliul femeilor si obsesiile lor si invidia de care dispun nu cred ca ar inceta razboaiele, ci dimpotriva, ar fi mai multe.

| RAY a răspuns (pentru Suck):

Femeiile nu au facut nici un razboi in scimb barbati tiau trimis copii la razboi, femeile sunnt rele de gura dar rar la violenta sa fim seriosi din 10 crime daca 9 e criminala o femeie sau la un furt, sau un accindent de masina sau incalcare de trafic, astea sunt date oficiale

| Suck explică (pentru RAY):

Eu in ultima vreme am vazut multa violenta intre femei, noi baietii ne batem si ne impacam, apoi mergem si bem o bere, ele in schimb tin ura una pe alta, sunt in stare sa se icida intre ele.

| RAY a răspuns (pentru Suck):

Eu n-am vazut femeii care sa se omoare intre ele dar desigur ca exista cazuri, noi ne batem si poate ne ucidem si ne dam mari masculi, ne imbatam ca porci si ne laudam cat de prosti suntem

| Suck explică (pentru RAY):

Eu is curios din ce cauza femeia e inferioara barbatului, si in biblie am citit asta.

| RAY a răspuns (pentru Suck):

Fiinta care isi da viata nu isi poate fi inferioara, sa vezi cand maicata e pe moarte ce o sa spui, e usor sa vb sti, dar cand nu uita suntem finte emotionale

| Suck explică (pentru RAY):

M-am referit la faptul ca de-a lungul istoriei femeile au fost private de anumite drepturi si nu li s-au oferit ocazia sa demonstreze ce pot.

| RAY a răspuns (pentru Suck):

Religia,olitica etc adv e ca femeia avea grija de copil deci cu asta se ocupa

| Lawliet14 a răspuns:

Posibil, sunt mai putin perverse.

| Suck explică (pentru Lawliet14):

Sau nu, sunt mult mai manipulatoare, nu degeaba femeile nu sunt puse la conducere.

| Lawliet14 a răspuns (pentru Suck):

Singura problema e ca vor ajunge sa se bata intre ele si nu stiu cum vor stinge aceste conflicte. Dar da, m-as simti mai relaxat cu ele la conducere.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu conteaza sexul, problema e ca nu e buna forma de conducere pentru toate tarile, de exemplu la noi nu e buna democratia pentru ca mentalitatea e foarte primitiva, cel putin in randul celor care conduc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja e condusa de femei. Daca nu ar fi femeia, totul s-ar duce naiba.

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel mai bun raspuns! Sa i se dea fetei o medalie! Si un trofeu! Si atat ca deja primeste prea multe!

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Femeile la putere For EvEr

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Totul e deja dus naiba laughing

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa par misogin dar cred ca intelegi ca ai spus o prostie.
http://i.imgur.com/uvJm02X.gif

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Aici nu te contrazic.

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact! Sa i se mai dea o medalie acestei fete!

| T0T a răspuns (pentru vaporwave):

Îmi amintești de cineva.

| vaporwave a răspuns (pentru T0T):

Pai normal

| T0T a răspuns (pentru vaporwave):

De ce normal?

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa, de-aia am ajuns asa? tongue Glumesc...
Oricum bun raspunsul meriti funda!

Ori femei, ori barbati tot am cheltui toti banii pe gadgeturi si porcarii si tot asa am ajunge.S-a cam dus deja...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei sa insinuezi? Miros vreun misogin pe-aici?
Stop oppressing us! http://imgur.com/wBQKCoj/

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Era clar in pnm ca se gaseste vreo fata sa ma faca misogin, atata stiti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Nu-mi vine sa cred ca nu te-ai prins ca era la misto. straight face
Am pus pana si un meme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia de multe ori e lipsita de siguranta. Deci nu cred ca ar face fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu ar fi nici o diferenta. Pe cat de obsedati de putere sunt barbatii, pe atat de irationale si dispuse sa-si asculte instinctele, in pofida logicii, sunt femeile. Aceeasi Marie cu alta palarie.

Răspuns utilizator avertizat
| SarmalutaPuternica a răspuns:

Daca lumea ar fi condusa de femei in aceasta societate actuala in vremurile acestea am ajunge sa avem drept modele niste panarame pentru ca astazi femeile sunt meschine si destul societatea este depravata daca o mai conduc femeile devine si mai deprevata pentru ca ele sunt ca niste catele in calduri si repet am avea modele proaste multumesc lui dumnezeu am crescut decent maine implinesc 19 ani sunt virgina si nu mi-e rusine sa o spun.

| CriminălBadBoy a răspuns:

O ducem rau oricum ar fi condusa lumea.
Daca ar fi condusa de mine am duce-o mult mai bine. Dar n-am noroc.

| SpringRiver123 a răspuns:

Probabil...

| CoryIOU a răspuns:

Inevitabil.