| Mirela_3940 a întrebat:

Cand ne ducem la scoala? Marti sau miercuri? Ca la Tv a zis ca ne mai da liber si marti.

12 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Conform structurii anului scolar, cursurile incep marti pe 26 aprilie. Totusi, in Prahova (de exemplu) s-a trimis o circulara conform careia cursurile incep de miercuri. happy

Cel mai bine ar fi sa suni la secretariatul scolii si sa intrebi.winking

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Miercuri pe 27 incepe scoala.

| LifeIsMyColor a răspuns:

De Miercuri incepe scoalaaa love struck!

| Andreea6031 a răspuns:

Scoala se incepe oficial de miercuri. Chiar ministrul a spus acest lucru.

| คℓεxą a răspuns:

Miercuri

| Claudiuu a răspuns:

Miercuri

| Aოтuu a răspuns:

Miercuri

| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Normal ar fi trebuit sa incepe scoala marti, dar Ministerul a aprobat inca o zi deci incepem Miercuri, pe 27

| NoName123 a răspuns:

De miercuri mergem la scoala.Cel putin diriga mea a zis ca degeaba spun aia de la TV ca mergem marti ca nu e asa.

| PauPaula a răspuns:

Eu am citit pe edu.ro ca nu se merge numai de miercuri la scoalahappy

| Vivi_4677 a răspuns:

Miercuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of,incepem miercuri
cred ca au mai fost 15 mii de intrebari de genu asta pe TPU laughing