| Andrutsa_5073 a întrebat:

Cand ninge in sudul tarii? sad

10 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

La sfarsitul saptamanii viitoare.

| AndrikNebunik a răspuns:

Hei! si eu sunt din sud. mai exact Alexandria. Am auzit ca prin decembrie. pe la mijlocul lui decembrie... dar nu stiu sigur. Si eu abia astept sa ninga!winking

| mihaibrasov a răspuns:

Si eu in Brasov astept zapada si nimic. Asa ca.

| Andruta a răspuns:

Never ever! nu vreau sa ninga...phhh...inzapeziri cu masiniile. dar si mirosul ala frumos de sarbatoori happy day dreaming

app eu sunt din pitesti... tu`h?

| rapidist a răspuns:

Joilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Sunt din sud si eu astept sa ninga da n-o o sa ninga pana pe 12-14 dec sad. Sper sa ninga cat mai curand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine

| Iulia_2716 a răspuns:

Buna! Si eu sunt din sud. Din zimnicea.Si eu astept sa ninga m-am uitat p net si scrie ca p 15 incolo.

| snowdog a răspuns:

Hey si eu sunt din sudul tarii si nu a nins inca sad.A zis ca de craciun vom avea zapada dar este trecut de craciun si nimic

| MariaML a răspuns:

Si eu tot dupa 15 decembrie am auzit ca va incepe sa ninga... day dreaming
Sper sa ninga mai repedeelove struckDabia astepttt!