| cornel a întrebat:

Cand ploua si e urat afara ce faceti, cu ce va ocupati timpul?

45 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Citesc, ascult muzica, scriu, ma gandesc mai profund la anumite lucruri, ma relaxez pur si simplu.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Ma gandesc la tinehappy

| DiDi a răspuns:

Stau pe net, ma uit la un film, cant, dansez, desenez, vorbesc la telefon, ma joc cu cainele, dorm; pe scurt, fac ce imi face mie placere.happy

| Flav a răspuns:

Ies in ploaie. Vreau sa ies acum la o ciorba in oras si chiar vreau sa ploua, sa ma plimb prin ploaie. Bate vantu', e innourat, sperante, sperante.hee hee

| Floreenofficial a răspuns:

Ascult muzica
ma uit la un serial/film
stau pe net.

| Cσσкiє a răspuns:

TPU, mă cuprinde o stare de melancolie, mă uit pe computer la nişte filme amuzante(mai ales Alvin and the Chipmunks), mă uit la TV, îmi fac temele, mă gândesc la ziua care va urma. O zi bună. kiss

| Vizitiul a răspuns:

Ma odihnesc sau citesc, toate astea doar daca-mi lipseste compania iubitei mele.

| Farcas a răspuns:

De exemplu acum. sad Nu prea am ce face, am vrut sa merg in parc dar ploua foarte urat si deocamdata ascult muzica si dansez \dancing
Mai incolo nu stiu ce o sa fac, cred ca o sa merg la neamuri in vizita daca tot e weekend si mai spre seara iar pe calcualtor o sa ma joc ceva sau o sa ma uit la un film bun big grin

| cornculapte a răspuns:

Ascult muzica, citesc o carte, ma uit la un film, stau pe TPU sau mai scriu cate un morman de ganduri prin vreun jurnal ori foaie pe care oricum o s-o arunc aiurea si o sa se piarda.

| Barajag a răspuns:

Stau in barlog, accesez acest site care ma scapa de plictiseala, mai vizionez un film cu ursihee hee, mai rontai ce vanez si astept sa vina soarele sa mi incalzeasca pielea(blana nu mai am, o scot la licitatie)laughing

| xibalba a răspuns:

Eu cand am timp si ploua, citesc. Si daca am noroc de o carte buna, se cam duce o zi citind-o.

| blue95 a răspuns:

Citesc.imi fac temele. fac curat in camera si mai schimb cate ceva.scriu poezii love struck. compuneri.ascult muzica \dancing stau pe mess si vorbesc cu prietenii.ma uit cum ploua. vorbesc la telefon si stau pe TPU

| Klara a răspuns:

Frec menta, dorm, ma uit la TV, stau pe TPU... laughing

| pitikaaa a răspuns:

De obicei la calculator pe TPU, pe conquiztador, pe messenger, chestii...

| danutza45 a răspuns:

Pai...de obicei ascult muzica.sau vorbesc la telefon happy

| MalinaH a răspuns:

Desenez, ma uit la un film bun, mai citesc o carte, ma joc cu pisica, imi fac curatenie in telefon, imi fac curatenie pe masuta de toaleta sau prin noptiere, lucruri de astea numa sa nu fie vreme rea.crying

| Just Kiddin' a răspuns:

Imi piere imediat buna dispozitie... daca se poate intru pe net, sau daca nu citesc carti de dragoste. sau ma gandesc la ceva frumos (:X)

| ZuZuAleX a răspuns:

Dormbig grin, s-au meditez, ma uit cum ploua... uH?

| Art a răspuns:

Pictez, fac putina ordine prin camera, citesc thinking sau dorm laughing...si uneori gatesc (mai rar dar se intamplalaughing ).happy

| georgiana_5779 a răspuns:

Stau pe net si raspund intrebarilor pe tpu.ro happy

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Adevarul este ca distractia nu tine cont de vreme. Poti zambi cand ploua, sau rade cand nige, deci nu conteaza cum e vremea, conteaza doar sa fi inventiv si optimist ca te vei distra orice ai face.

| 1235678907452352 a răspuns:

Stau in casa cu catelul:X

| Anonoim a răspuns:

TPU si ma uit la turoriale pentru pc big grin acum instalaz VM Ware player big grin

| RoxanaCher a răspuns:

Pai ma uit la televizor, stau la pc, imi vizitez prieenii, ma duc la cumparaturi, ma coafez in toate felurile, imi aranjez hainele, ascult muzica, citesc, fac povesti, ma gandesc ce sa fac in urmatoarea zi sau ma uit la un film incitant! Sper ca ti-am dat ideihappy!

| slipknot a răspuns:

Ascult muzica, ma uit la tv sau la un filmhappy

| andreivmarin a răspuns:

Ascult muzica, ma joc CIV 4, fac sex, muncesc sau dorm uitandu-ma la un film

| notorious a răspuns:

Pai facem sex, ne uitam la tv, mai intram pe net, sau merg cu masina ca imi place cand tuna si fulgera, da in general facem sex

Răspuns utilizator avertizat
| maria ;x a răspuns:

TPU, ma joc, pe mess, plictisita... day dreaming

| anika33 a răspuns:

La mine, in Galati, in momentul asta picura. Vremea asta mi-a dat toate planurile peste cap...Acum nu am ce face, decat sa stau chill in pat, savurand un ceai, uitandu-ma la un film...
Iti recomand si un film. ( comedie ), How High se numeste. take care.