| anonim_4396 a întrebat:

Cand se afiseaza rezultatele la proba scrisa la bilingv engleza la liceul Grigore Moisil?
Cat trebuie sa il luam in proba scrisa ca sa trecem mai departe in cea orala?
Funda+vot!

7 răspunsuri:
| alyna a răspuns:

Din Ploiesti!

| alyna a răspuns:

@ LostInDreams:Am fost in sala 11 la ora 11! la oral la ce ora esti?
eu sunt de la 10-11 in sala 11!

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Cred ca in seara asta,
esti din ploiesti?smug

| LostInDreams a răspuns:

Buna,alyna!
Si eu am dat azi bilingvu la engl si franceza si sincer am mari emotii daca il iau sau nu la engleza ca a fost cam greoistraight face

Habar n.am,nici nu stiu cand sunt probele oralestraight face
Bafta multa la oral:X:X
Sa trecem amand2:X
Tu in ce sala ai fost?(eu am fost in sala 12 la 9 jm la engl)big grin

| CrazySoursD a răspuns:

Eu stiam ca sambata se da rezultatele finale.se pot face contestatii.si duminica sunt rezultatele finale. happy eu am fost azi la oral si a fost cam oribil. sala 2

| CristinaMS a răspuns:

In seara asta se vor afisa listele cu repartizarea pentru probele orale.
Abia vineri se va afla rezultatul,daca esti aprobat sau respins.
Chiar daca iei, chiar daca nu iei, trebuie sa te prezinti la oralhappy!
Si eu tot din Ploiesti sunthappy.

| CristinaMS a răspuns:

Eu am dat si la oral, a fost simplu. Am dat si la franceza si la englezabig grin